4 aks man ndrrim me bager

Shitet nga: Besim 13 Sht 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR   2 EUR

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: TGX
Shes man 4 aks miller kiper ne gjendje te mir i gatshem per pun mund ta provoni pa problem viber +383 49 877 305 mundesi ndrrimi vetur ose bager deri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim