Mercedes sprinter Kipper CH

Shitet nga: nushi 17 Sht 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 515
Shes Sprinterin 515 kiper i sa po ardhur nga CH,ne gjendje shum te mirë teknike dhe optike, viti i prodhimit:2008.mundet drrim me vetur,Golf6,benz 2008,
audi.2008
Per me shum na kontaktoni ne
nr:tel.wiber +389 78 381 753
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim