buggati me nje cmim te lir

Shitet nga: wiii21 28 Qer 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 000 EUR

Viti: 2015
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Kaçanik
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Bugatti
Modeli: Veyron
Per me shum per cmim dhe per foto klikoni ketu

https://free-gg.com/sgzgZlj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim