TENDA SHATORA KARRIKA TVOLINA 044280873

Shitet nga: Tennda Sot 07:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Japimmme qera karrika tavolina dhe shatora per info ne nr 044280873 viber +38344280873 Jeni te mir pritur ne gjdo koh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim