TENDA SHATORA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 044280873

Shitet nga: Tenda shatora Sot 04:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Japim me qera shatora karrika dhe tavolina muni me thirr non stop 24 or ne 044280873 viber +383 44 280 873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim