Papagall gri afrikan

Shitet nga: Aleksandar 09 Gush 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 79 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Kaçanik
Shess Papagall Gri Agrikan Dhe nje sere pajisjesh per to.Papagallet gjenden ne Maqedoni...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim