Fidane te Paulownias

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Naim Runjeva Sot 02:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Ofrojme shitje te fidaneve te Paulowniave Shangtong, keshillim si dhe bashkpunim per ndihme fermerve per mbjellje te plantacioneve te Paulownias. Fidanet e Paulownia Luxor Kosove jan te kualitetit te lart fal ekpseriences 5 vjeqare te veprimtaris se kompanis LUXOR. Ne qendrojm mbrapa fidaneve tona duke garantuar per suksesin e fidaneve tona me kusht qe fermeret ti permbahen keshillave tona ne menyr strikte. Paulownia Luxor eshte e vetmja kompani e cila posedon Licence prodhimi dhe qe ka synim mbledhjen e drurit te Paulownias te cilin vet e kemi shitur si fidan pas viti 7. Qmimi per fidan te Paulownias Luxor eshte 2.50Eur, per siperfaqe me te mdha mund te diskutojm.

Ju mirpresim,
Paulownia Luxor Kosovë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim