tenda me nxemje KAQANIK.045 592 443

Shitet nga: Blerim Muhaxheri 14 Sht 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
ofrojm tenda me nxemje te mira dhe shum stabile tavolina dhe karrika . tel info 045 592 443
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim