Xbox 360 me qip me 2 controller + 5 Loja URGJENT

Shitet nga: Ndriqim 05 Tet 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 24 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

180 EUR   260 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Microsoft
Modeli: Xbox 360
Shes Xbox 360 me qip me Xbox vin 2 controller edhe 5 loja Xboxi eshte ne gjendje te rregullt pa asnje defekt per me shum info kontaktoni ne viber +37744114321 dhe ne +37744841934
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim