Jostik

Shitet nga: Imer 21 Pri 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Nintendo
Modeli: PS2
Eshte per PlayStation 2 eshte ne gjendje te mire dhe eshte shume i ruajtur eshte origjinal eshte 5€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim