shes nitendo wii ndrrim

Shitet nga: Arnit Zeneli 23 Sht 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Nintendo
Modeli: Wii
sehs nitendo wii esht e ardhur nga gjermanija eshte shum pak e perdort ka 3cd-ja dhe 3 kontrolla eshte ne gjendje shum te mir boj ndrrim me sony 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim