shes nitendo wii

Shitet nga: arnit 22 Sht 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Nintendo
Modeli: Wii
shes nitendo wii eshte e ardhur nga gjermanija eshte me 3 cd-ja dhe me 3 kontrolla eshte ne gjendje shum te mir eshte pak e perdorne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim