PLAY STATION 2 NE SHITJE

Shitet nga: GENT HASHANI 03 Shk 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS2
PLAY STATION 2 ME TE GJITHA KABLLAT PERCJELLSE PS2 ME TRE JOYSTICK DHE 42 CD KONTAKTO +38344250627 QMIMI 60€ KOMPLET ME CD
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim