shes cd origjinal per ps2

Shitet nga: Butrint M. Bekteshi 10 Shk 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS2
SHES CD PER PS2 TE GJITHA JAN TE BLERA NE ANGLI DHE JAN ORIGJINAL.4 EURO NI CD
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim