Sony playstation 2 Slim

Shitet nga: Valon 29 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS2
Shes sony playstation slim
ky ps2 osht me CD-ja dhe osht shum i rujtun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim