PLAY STATION 3 NE SHITJE

Shitet nga: GENT HASHANI 03 Shk 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 17 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
PLAY STATION 3 ME TE GJITHA KABLLAT PERCJELLSE PS3 DY JOYSTICK DHE 11 LOJRA
FIFA 19,PES 2018,ASASINS CREED ROGUE,RAMBO THE VIDEO GAME,WWE2K17,WS5,FIFA STREET ETJ. MULTIMAN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim