PLAY STATION 3 NE SHITJE

Shitet nga: GENT HASHANI 03 Shk 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
PLAY STATION 3 ME TE GJITHA KABLLAT PERCJELLSE PS3 DY JOYSTICK DHE 11 LOJRA FIFA19,PES 2018,FIFA STREET,ASASINS CREED ROGUE,RAMBO THE VIDEO GAMES,WS5,WWE2K17 MULTIMAN KONTAKTO +38344807135
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim