Ps 3

Shitet nga: Agim Rakovica 15 Korr 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 13 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR   165 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shes ps3 me 14 CD siq po shihet ne foto. Qip i integruar me 15 lojera me gjitha kabllat percjellse. 3 gjistika. Mbushesi per 2 gjistika.
Kontakto dhe viber.
+38344189890
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim