ps3 ne gjendje te rregullt

Shitet nga: fisnik 10 Sht 00:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 13 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
ps3 ne gjendje te rregullt ka 8lojra gta5 call of duty 2 dhe 3 tony hawks modern warfare fight night battel field top spin
1joystik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim