Ps3 ne shitje

Shitet nga: GENT HASHANI 21 Shk 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shitet ps3 shum I rujtun me të gjitha kabllat percjellse ps3 me dy joystick me 11 lojra kush eshte I interesuar qmimi 170€ po e lo per 150€ mashum se zbres kush te merr 200€ ja jepi edhe ni ps2 me 44 CD dhe 3 joystick
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim