Shes PS3 super slim 500gb ndrrim me pula

Shitet nga: Arlind 13 Pri 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 18 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shes PS3 super slim 500gb me 10 loja te instalume dhe 5 cd ika 2 dorza ne gjendje te regulltë,mundesi ndrimi me telefon , biciklet ,pula ,pc ,qen , skuter , pitbull etj
Viber : +38345623934
Tel : 045623934
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim