Shitet sony 3 ne gjendje te mir

Shitet nga: Erion 07 Tet 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 17 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shitet sony 3 ne gjendje te mir,posedon 2 gjojstika dhe te gjitha kabllot.
Ka 4 loja:fifa 14,nba 2k7,w12 dhe grand theft auto iv(4)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim