Shitet sony 3 ne gjendje te mire

Shitet nga: Erion 07 Tet 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 17 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shitet sony 3 ne gjendje te mire,posendon 2 gjojstika dhe te gjitha kabllot qe nevojiten.
Ka 4 loje : fifa 14, grand theft auto 4, w12 dhe nba 2k7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim