Sony play station 3

Shitet nga: Sony PlayStation 3 17 Maj 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 26 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shes sony play station 3 slim i po sa ardhur nga gjermania pak i perdorum vjen komplet me kontrollera me kabllo hdmi me adapter i ka 3 lojra minecraft etj me dy kontrollera poashtu e shes edhe ps 2 me 1 kontroller ps 2 ka defekt te vogel bej ndrrim me ps4 shtoj edhe pare per ma shum info na kontaktoni nr 045955776 dhe viber +37744106087
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim