SHITET PS3 200€ 150€ E LO KUSH E MERR 200€ DHE PS2

Shitet nga: GENT HASHANI 22 Shk 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
Ps3 shitet 200e 150 e lo kush e merr 200e I vjen edhe ni ps2 me 44cd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim