U shit

Shitet nga: Ps4 22 Shk 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 42 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
U shit flm merrjep

Shitet ps4 me garacion i bler ne gjermani 1tb me nje dorze dhe dy lojra
Çmimi fiks 320€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim