Shes Samsung galaxy s7

Shitet nga: Denis fazliju 05 Dhj 01:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 29 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S7
Telefoni esht shum i mir dhe ne Gjendje shum te mir per me shum Thirr ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim