Shes 4 telefona

Shitet nga: Erion Krasniqi 16 Qer 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Samsung
Modeli: I9100 Galaxy S II
Shes 4 telefona dy sony ericsoon 1mobile dhe samsung
per me shum na kontaktoni ne viber ose watshapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim