Shes 3 telefona

Shitet nga: Bhexhet Krasniqi 12 Mar 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Model Tjeter
Shes tre telefona samsung dhe 2 sony ericsson çmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim