IPTV

Shitet nga: Liridon 17 Mar 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Pershendetje!
Ne, kompania Stream Storm (IPTV) bejme montimin e kabllovikut ne shtepite tuaja. Ketu perfshihen me qindra mijera kanale televizive, duke perfshire RTK, KTV, RTV 21, KLAN KOSOVA, krejt TRING-at, qindra kanale sportive, muzikore, filma etj. Qmimi eshte shume i volitshem dhe montimi mund te behet brenda dhe jashte Shqiperise kudo ne bote.
Te interesuarit per pakon mund te lajmerohen ne kete numer +38349232705.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim