Kabllovik

Shitet nga: Liridon 17 Mar 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Pershendetje
Ne, kompania Stream Storm bejme montimin e kabllovikut ne shtepite tuaja. Ketu perfshihen me qindra kanale televizive, duke perfshire RTK, KTV, RTV 21, KLAN KOSOVA, krejt TRING-at, kanale sportive, muzikore, filma dhe qindra kanale te tjera. Qmimi eshte shume i volitshem dhe montimi mund te behet brenda dhe jashte Kosoves kudo ne bote, vetem shpejtesia e internetit duhet te jete rreth 10MB/s.
Te interesuarit per pakon mund te lajmerohen ne chat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim