Shitet TV Beko me anten,digitron per vetum10 euro

Shitet nga: Valon 25 Pri 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Beko
Modeli: Model Tjeter
shitet tv beko anten , digitron ne gjendje perfekte qimimi 10 euro
Nr tl 045640042 viber +38345640042
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim