Televizor Grundig

Shitet nga: Fadil 07 Pri 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 13 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Grundig
Modeli: 32
Shes televizorin Grundig 32’ nuk ka shenja ose demtime, mund te lidhet edhe me llaptop.
Fotografin e ka shume te qarte edhe zerin gjithashtu.

Mund te kontaktoni ne 044896991 ose 049831013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim