75UK6500PTB LG 75' TV

Shitet nga: James peter 04 Sht 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 39 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: LG
Modeli: Smart TVbrand new and original ,comes with all accerssories ,comes with 1 year warranty,100% original
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim