Shes 7 Televizora

Shitet nga: Lorind 26 Mar 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Fuego
Fuego X2 49inch
Fuego X4 43inch
.
Si dhe LG 55inch

(Me shumice si dhe me pakice)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim