Sharp LC-60UA6500X 60" UHD Easy Smart LED TV

Shitet nga: James peter 04 Sht 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Sharp


brand new and original ,comes with all accerssories ,comes with 1 year warranty,100% original
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim