TV HD

Shitet nga: Kushtrim 19 Qer 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 25 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Philips
Modeli: Model Tjeter
Shes TV HD, 42 inch. Punon fooort mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim