TV philips shitet

Shitet nga: xxxx 02 Sht 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 24 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Philips
Modeli: Model Tjeter
shes philips Tv nga zvicra
1.20 ose 47 ich
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim