tw

Shitet nga: leon 01 Gush 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Philips
Modeli: Model Tjeter
shes tv gjendja trregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim