shitet Tv

Shitet nga: ardi 28 Dhj 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Model Tjeter
shitet TV Tandberg Ergo-clas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim