TV HD

Shitet nga: Kushtrim 14 Qer 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 26 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

199 EUR   222 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Model Tjeter
Oferte/zbritje
Shes TV HD, 42 inch. Punon kenaqshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim