65" RU7300 Curved Smart 4K UHD TV

Shitet nga: James peter 04 Sht 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: UHD

brand new and original ,comes with all accerssories ,comes with 1 year warranty,100% original.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim