Samsung QA82Q60RAKXXS 82" QLED Q60R 4K Smart TV

Shitet nga: James peter 04 Sht 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 39 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: UHDbrand new and original ,comes with all accerssories ,comes with 1 year warranty,100% original
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim