Sony

Shitet nga: Nystret 25 Pri 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Sony
Modeli: Bravia
Shes tv sony bravia per pjes pllaka osht ne rregull osht 50 inq per info me shum ne foto jon te dhanat .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim