Kamera HIKVISION dhe Alarme SATEL

Shitet nga: adnan Sot 07:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

24 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Video kamera
Kamerat me te mira ne treg!
Ne bejme shitje e te gjitha llojeve te kamerave nga brendiI HIKVISION me pakic dhe shumice, gjithashtu kryejm edhe shirbimet e instalimint, konfigurimit dhe mirmbajtjes se sistemeve te vezhgimit.
Gjithashtu bejme instalimin e sistemeve te siguris me brendin SATEL nder me te perdorurit ne EU me qmime promocionale!!!

###### 4kamera fullHD me te gjitha paisjet percjellse dhe montimi vetem 339€

https://www.facebook.com/Alarma.kamera/
kontakt numer +38349580184
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim