Dron

Shitet nga: avni 26 Korr 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Kastriot
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
shitet droni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim