Shes goma 14 ,185 me ce per ngarkes

Shitet nga: Berat 12 Korr 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim