Kamp Shtepiza

Shitet nga: armend 07 Shk 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 103 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Kastriot
shitet ose ndrrohet me ndonje vetur

Kamp Shtepiza eshte ne gjendje te rregullt posedon sistemin e nxemjes dhe shporet me gas,frigorifer,dhom gjumi per 4 persona te medhaj ,dhom ndeje,banjo funksionale kampshtepiza,ka frenimin e vet me shtypjen e biges kapse, rryma mund te shfrytzohet eshte prodhim SUEDEZ + plus qeraden perapra Tip Top....
E DOGANURA E REGJISTRUAR NE RKS REGJISTRIM SKA PO.. NEVOITET VETEM SIGURIMI PER ME SHFRYTZU!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim