SHITET KAMP-SHTEPIZA TIP TOP

Shitet nga: Armend 20 Maj 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 96 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Kastriot
shitet Kamp Shtepiza eshte ne gjendje te rregullt posedon sistemin e nxemjes dhe shporet me gas,frigorifer,dhom gjumi per 4 persona te medhaj ,dhom ndeje,banjo funksionale kampshtepiza,ka frenimin e vet me shtypjen e biges kapse, rryma mund te shfrytzohet eshte prodhim SUEDEZ + plus qeraden perapra Tip Top.... E DOGANURA E REGJISTRUAR NE RKS REGJISTRIM SKA PO.. NEVOITET VETEM SIGURIMI PER ME SHFRYTZU!
Tip top nuk duhet sen me investu ne to !
+37745512211 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim