Shitet Biçikleta

Shitet nga: adonis 15 Korr 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Viti: 2018
Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Adly
Modeli: Model Tjeter
shes biçikleten Max e prodhuar ne Zvicerr posedon 2 par goma frenimin e par me disk 18 shpejtsi 6x3 bandash 26.2 te holl amortizim funksional me ule para dhe ne mes shal levizese funksionale dhe vlen te ceket shum pak e perdorur ne Kosov
I lumi ai qe e merr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim